akağ inşaat adres
akağ inşaat telefon

İstiklal Mah. Atatürk Cad. No : 152-D Odunpazarı

Foto Galeri

Video Galeri

Online Kayıt

+ 90 222 221 19 13

ESKİŞEHİR BAĞLAMA KURSU

MUSIC OFFICE BAĞLAMA KURSU

Küttürümüzde ve Türk Halk müziğinde çok önemli bir konuma sahip olan bağlama; telli çalgı grubu içerisinde yer almaktadır. Çalınan tekniğe göre mızrap ya da parmaklarla çalınır. Music Office ailesi olarak; tüm diğer müzik kurslarımızda olduğu gibi bağlama kursumuzda da alanında deneyimli ve profesyonel öğretmenler ile eğitim vermekteyiz. Bağlama derslerimiz, özel bağlama dersi şeklinde olmakla birlikte, öğrencileri isteği doğrultusunda grup bağlama dersi şeklinde de işlenebilmektedir. Bağlama kursumuza kayıt olmakta yaş ve eğitim sınırı bulunmamaktadır, dileyen herkes bağalama kursumuza kayıt olabilmektedir.

 

Bağlama kursu, haftada 1 saat ve ayda 4 defa olacak şekilde programlanmıştır. Bağlama derslerine mazereti olduğundan gelemeyen öğrencilere ders tekrarı yapılmaktadır. Bağlama kursumuzada, bağlama tarihi, gamlar, arpejler, vuruşlar, çalma teknikleri, solfej gibi birçok alanda eğitim verilmektedir.

 

Sizlerde Eskişehir de oturuyor ve ata mirasımız bağlama ile ilgileniyorsanız, Music office bağlama kursumuza online olarak kayıt olabilirsiniz.

eskişehir baglama kursu

eskişehir, profesyonel, bağlama, kursu, kursları, dersi, dersleri, eskişehir bağlama kursu

HEMEN KAYIT OL

HEMEN KAYIT OL. % 5 İLK AY İNDİRİM İNDİRİMİNDEN YARARLAN

Music Office 2017 Tüm Hakları saklıdır.

Web Tasarım : Ankara Grafik Tasarım

eskişehir baglama kursu
eskişehir baglama kursu