akağ inşaat adres
akağ inşaat telefon

İstiklal Mah. Atatürk Cad. No : 152-D Odunpazarı

Foto Galeri

Video Galeri

Online Kayıt

+ 90 222 221 19 13

ESKİŞEHİR BATERİ KURSU

MUSIC OFFICE BATERİ KURSU

BATERİ KURSU STİLLER

Kurumumuzda bateri derslerimiz öğrenciyle birebir olarak hafta sonu dahil olmak üzere haftanın her günü işlenmektedir. Derslerimiz alanında uzman ve tecrübeli hocalarımız tarafından verilmektedir. Gerçekten isteyen her birey bateri çalabilir. Fakat bu serüvende toplumdaki "ritm duygusunun zorunluluğu" kavramı bizim katılmadığımız bir olgudur. Çünkü ritm duygusu ve işitme yetisi,çalışılarak geliştirilebilir! Asıl önemli olan şey,kişinin hayallerini gerçekleştirebilmesi ve içinde bunu başarabilmek için duyduğu heves ve istektir. Bilimsel olarak, bateri çalmanın,stresi azalttığı ,sosyalleşmeyi sağladığı ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği kanıtlanmıştır.

Tüm enstrümanlarda olduğu gibi bateri için de evrensel nota sistemi bulunmaktadır.Yerli yabancı birçok görsel ve işitsel kaynak ile bu evrensel nota sistemi öğrenciye öğretilmektedir.

 

Bateri kursumuzda, dünya standartlarında modern davulculuk olgusuna ulaşabilmenizi sağlayacak,

Bateri çalmanın aynı zamanda çocuklar ve yetişkinler için dikkat dağınıklığı, odaklanma, sağ-sol el kordinasyonuna faydası vardır. Çocuklarda 6 ile 8 yaş arasında bateri eğitimine başlamayı tavsiye ediyoruz ancak vücut gelişimine göre farklılıklar olabileceği için daha küçük yaştaki öğrencilerle de çalışmaya başlayabilmek mümkündür.

 

Hobi olarak bateri çalmayı öğrenmek isteyen öğrencilerle başta temel tekniklerde ilerleme sağlandıktan sonra dersi daha da eğlenceli hale getirerek güncel ve popüler parçalar ya da isteğe göre kişinin favori parçalarını öğreterek ilerliyoruz. Profesyonel olarak ilgilenen kişilere, müzik okullarına hazırlanan ya da bu okullarda okuyan öğrencilere de ders vermekteyiz.

eskişehir bateri kursu

Temel El-Ayak Teknikleri

Rock Davulculuğu

Independence (Uzuvların bağımsızlığı)

Jazz Davulculuğu

Nota ve Chart Okuma

Pop Davulculuğu

Rudimentler

Funk Davulculuğu

Müzik ve Form Bilgisi

Latin Davulculuğu

Müzik Eşliğinde Çalma

eskişehir, profesyonel, bateri, kursu, kursları, dersi, dersleri, eskişehir bateri kursu

Music Office 2017 Tüm Hakları saklıdır.

Web Tasarım : Ankara Grafik Tasarım

eskişehir bateri kursu
eskişehir bateri kursu