akağ inşaat adres
akağ inşaat telefon

İstiklal Mah. Atatürk Cad. No : 152-D Odunpazarı

Foto Galeri

Video Galeri

Online Kayıt

+ 90 222 221 19 13

İLETİŞİM BİLGİLERİ

- Music Office İletişim

- Kurumsal Bilgiler

FORMLAR

- Öğrenci Kayıt Formu

- Organizasyon Teklif Formu

GALERİ

- Video Galerisi

- Fotoğraf Galerisi

eskişehir, music, music office, umur sağdıç

UMUR SAĞDIÇ

music office umur sağdıç

KURUCUMUZ : UMUR SAĞDIÇ

1991 yılında Eskişehir’de doğdu.  2002 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Doç.Özlem Sümer’in  keman sınıfına kabul edildi. Daha sonra lisans döneminde Prof.Gülen Ege Serter ile çalışmalarına devam etti ve  2015 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. Aynı zamanda 2015 yılında Anadolu Üniversitesi pedagojik formasyon programını da tamamladı.

 

Bugüne kadar Prof. Mihail ARANOVIÇ GODSDINER, Prof. Dora SCHWAZRBERG, Prof. Dr. Cihat AŞKIN, Prof. Dr. Orhan AHISKAL, Doç. Dr. Selim GİRAY, Patrycja PIEKUTOWSKA ve Özcan ULUCAN’ın Master Class’larında aktif olarak yer aldı.

 

Oda Müziği ve Solo olarak konserler veren Umur SAĞDIÇ bunun yanı sıra Ulusal Gençlik Senfoni Orkestrası, Marmaris Oda Orkestrası, Türkiye Ulusal Gençlik Filarmoni Orkestrası, Afyon Kocatepe Üniversitesi Akademik Orkestrası ve Anadolu Üniversitesi Senfoni Orkestrası gibi orkestralarla, Türkiye’de birçok bölgede ve  Almanya, İtalya, Bulgaristan, Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Bosna-Hersek, Yunanistan gibi ülkelerde de konserler verdi.

 

2010 Yılında Eskişehir'de  kurduğu Music Office firmasınında eğitmenlik yapan Umur Sağdıç, 2012 yılında bir çok dünya markasının bayilini alarak müzik enstrümanları satışınada başladı. Halen Music Office firmasının başında bulunan Umur Sağdıç, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile Eskişehir'de hem müzik kursları vermekte, hemde enstrüman satışı yapmaktadır.

 

Music Office 2017 Tüm Hakları saklıdır.

Web Tasarım : Ankara Grafik Tasarım

music office umur sağdıç
music office umur sağdıç